Nem kicsit vicces 🙂
"Sziasztok! Németországban élek és ezt a képet fotóztam nektek. Lehet nem vicces, de mindazonáltal elképesztő, hogy milyen buta emberek vannak. Az autó román gazdája a német zászlót fejjel lefelé ragasztotta fel a Fordra. Gondolom Németországban dolgozik és próbál jó embernek tűnni, hogy a román autójára német zászlót ragasztgat, na de így?"
Az öregedő feleség sírva lép el a tükör előtt. — Mi baj? — kérdi a férje. — Nézegettem magam a tükörben, és bizony egyre mélyebbek a ráncaim, egyre rondább vagyok. — Na, ne bőgj már! — vigasztalja a férje. — Hiszen te csak akkor látod magad, ha néha belenézel a tükörbe, de én egész nap látlak, és mégsem sírok. További vicces Házassági sztorik itt >>>
Este a tanyán a feleség a TV-t nézi, a férj pedig újságot olvas. Egyszer csak megszólal a férj: - Te asszony, tudtad, hogy az ember az egyetlen faj a földön, ahol a nősténynek is van orgazmusa? - Próbáld csak ki! - kap az alkalmon a feleség. A férj erre kirohan. Egy óra múlva lihegve, csapzottan jön vissza. - Hát a tehénnek és a kecskének tényleg nem volt. A disznóban viszont nem vagyok biztos, mert az végig visított!
- Áron bátyám, sajnos van egy nagyon rossz hírem. - Jaj, nekem, és mi lenne az? - Sajnos a bal oldala hamarosan teljesen le fog bénulni. Erre Áron bácsi belenyúl a gatyájába, láthatóan megmarkolja a farkát, és áthúzza a jobb oldalra: - Akkor mentsük, ami menthető! További Székely viccek itt >>>
